Jaunumi!

Labdien,

Sakarā ar pandēmijas ierobežojumu mazināšanos, ar lielu prieku paziņojam, ka Cattle Market sāk uzņemt pricējus, dzīvnieku īpašniekus un visus interesentus savā gaļas liellopu izsoļu namā uz mūsu regulārajām izsolēm. Kā arī pēc iepriekšējas pietekšanās gaidīsim jūs uz kafiju un sarunām!

 

Nākamā gaļas liellopu izsole jau 17. jūnijā, kur varēsiet pārdot savus dzīvniekus pirms svētkiem. Pēc nelielas svētku atpūtas jau 8. jūlijā tiks organizēta nākošā izsole, kurā gaidīsim visus interesentus. Pilns izsoļu grafiks pieejams gadu uz priekšu mūsu mājas lapā sadaļā Izsoles!

 

 

Neskatoties uz pandēmijas sekām un konkurentu nebeidzamajiem centieniem mūs apturēt, vēlamies jums darīt zināmu, ka Cattle Market ir uz palikšanu. Mēs turpināsim jūs nodrošināt ar izvēles iespējām, augstām cenām un izdevīgiem nosacījumiem. Vēlamies izteikt lielu pateicību visiem mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem, kuri vienmēr ir ar mums kopā.

 

Cattle Market komandas uzdevums gaidāmajā sezonā ir sniegt vel labāku pakalpojumu gaļas liellopu pārdevējiem. Kā vienu no svarīgākajiem mērķiem esam izvirzījuši darbu pie efektīvāka un izdevīgāka dzīvnieku transporta uz mūsu sāvākšanas centru un ,protams, augstākajām cenām tirgū!

 

Gaidāmi arī lieli jaunumi par Cattle Market attīstības plāniem, bet tas nedaudz vēlāk.

 

Novēlam visiem veiksmīgu šo barības gatavošanas sezonu, jūs to esat pelnījuši!

 

Ar cieņu,

 

Dāvis

SIA Cattle Market

Назад