Jaunumi!

Turpinam strādāt!

 

Neskatoties uz arkārtas situāciju pasaulē, liellopu audzētājiem satraukumam nav pamata. Pieprasījums pēc kvalitatīviem gaļas liellopiem ES, Austrumos un Āzijā nav pazudis. Robežkontrole ir atjaunota, bet tas būtiski neietekmē kravu kustību starp vasltīm. Dzīvnieku tirdzniecība rit pilnā sparā un dzīvnieku piegādes arī tiks nodrošinātas bez sarežģījumiem. Mūsu mājas lapā ir pieejams izsoļu grafiks līdz maija mēnesim. Velāk publicēsim arī pārējo šī gada grafiku.

 

Būtiskas izmaiņas sakarā ar ārkārtas situāciju skar Cattle Market Vidzemes klientus, jo , lai ierobežotu cilvēku kontaktu un sniegtu labākus pakalpojumus, esam nolēmuši visus spēkus šajā periodā veltīt Kurzemes savākšanas centram. Tāpēc Vidzmes savākšanas centrā dzīvnieku pieņemšana un izsoļu organizēšana ir atcelta uz nenoteiktu laiku. Vidzemes un Latgales saimniekiem nodrošinām kavlitatīvus transporta pakalpojumus uz Kurzemi.

 

Attiecībā uz izsoļu norisi, šajā periodā, aicinām izsoles vērotājiem un pircējiem ar cieņu izturēties pret apkārtējo veselību. Ja esat bijuši kontaktā ar kādu, kurš ir bijis riska valstīs vai nejūtaties 100% veseli, lūdzam palikt mājās. Ka arī acinām uz izsolēm šajā periodā neņemt līdz bērnus un nepakļaut tos nevajadzīgam riskam. Mūsu durvis, protams, vienmēr un visiem ir atvērtas, bet ja vēlaties apmeklēt izsoli ekskursijas pēc, tad lūdzam to organizēt pēc arkārtas stāvokļa atcelšanas.

 

Cattle Market kolektīvs novēl visiem izturības pilnu un veselības bagātu šo periodu. Izmantojam to, lai sakārtotu domas un gatavotos nākošajai sezonai.

 

Ar jautājumiem nekautrējaties ar mums sazināties. 

davis@cattlemarket.lv

+371 27776060

Назад