9. gaļas liellopu izsole - cenas kāpj!

Aizvadīta nu jau 9. izsole gaļas liellopu tirgū SIA Cattle Market. Šoreiz izsolē kopā pārdevām 244 dzīvniekus, 143 buļļus un 101 teli. Cenas sasniedza līdz šim vissaugstāko līmeni. Ir vērojams patīkams un stabils cenu kāpums mūsu izsolēs dzīvnieku pārdošanas sezonai turpinoties. Izsolē kopā piedalījās vairāk kā 60 lauksaimnieki ar saviem dzīvniekiem un 5 pircēji, kuri pārstāvēja Polijas, Horvātijas, Slovākijas un Turcijas tirgus.

 

Nobarojamo dzīvnieku skaits Centrāleiropā sāk būtiski samazināties tāpēc vērojama liela interese no silto zemju nobarotājiem par Baltijas dzīvniekiem, jo pircēji dzīvnieku trūkuma dēļ ir gatavi maksāt vairāk par dzīvnieku transportu un arī par pašiem liellopiem.

 

Šajā izsolē cīņa starp Turcijas un Slovākijas pircējiem noteica visaugstākās cenas buļļiem, savukārt cīņa starp Horvātijas, Polijas un Turcijas pircējiem veidoja cenas telēm.

 

SIA Cattle Market dalība pagājušajā nedēļā notikušajā lauksaimniecības dzīvnieku izstādē Grieķijā sāk nest jau pirmos augļus, jo uz nākamo izsoli gaidām pircējus no Grieķijas un Bulgārijas, pircējus, kuri interesi par Latvijas liellopiem izrāda pirmo reizi.

 

Nākošajās izsolēs prognozējam vēl lielākas cenas.  :)

Atpakaļ