Aizvadītas izsoles

Cienījamie saimnieki!

Gaļas liellopu izsoļu nams SIA CATTLE MARKET ir veiksmīgi aizvadījis jau 3 gaļas liellopu izsoles. Kopā, savā pirmajā darba mēnesī esam pārdevuši jau vairāk kā 450 gaļas liellopus. Pilveidojam savus pakalpojumus nepārtraukti. Vēlamies piedāvāt zemniekiem pēc iespējas izdevīgākus nosacījumus realizējot savus gaļas liellopus.

Liellopu pārdošanas iespēja BEZ komisjas maksas ir viena no nedaudzajām lietām ko ieviešam gaļas liellopu izsolēs balstoties uz pasaules izsoļu prakses. Ticam arī, ka transporta izmaksu aprēķinam būtu jābalstās uz nobrauktajiem kilometriem, nevis uz liellopu dzīvmasu, tāpēc transporta pakalpojumi realizējot savus liellopus gaļas liellopu izsoļu namā Cattle Market Kurzemniekiem svārstās no 10 līdz 25 euro, Vidzemniekiem no 25 līdz 30 euro un Latgaliešiem no 25 līdz 50 euro.  Esam ļoti priecīgi saņemt dzīvnieku pieteikumus izsolei no visas Latvijas, pēdējā izsolē bija vērojams ļoti liels liellopu īpatsvars no Vidzemes un Latgales.

Šobrīd mūsu klienti, kuri iepērkās gaļas liellopu izsolē pārstāv tādas valstis kā Latvija, Ukraina, Lietuva, Polija, Ungārija, Horvātija, Turcija un Izraēla. Turpinam aktīvi meklēt klientus un paplašīnāt savu eksporta loku, lai nodrošinātu zemniekiem visaugstākās cenas. Meklējot klientus viens no svarīgākajiem atlases kritērijiem ir pārdot liellopus gala patērētājiem - Liellopu audzētājiem un nobarotājiem. 

Paldies visiem saimniekiem par labajiem vārdiem un ieteikumiem mūsu darbības uzlabošanai. Kopā mēs varam veidot stabilu un lielu tirdzniecības punktu, kurš ir izdevīgs zemniekiem.

 

Gaidam liellopu pieteikumus nākamajām izsolēm :)

 

Ar cieņu, 

Dāvis

 

Atpakaļ