Liellopu Tirgus vēstījums

SIA Cattle Market - Liellopu Tirgus vēstījums

 

Dārgie saimnieki!

Mūžīgi aktualizēta tēma visos mēdijos par visām tautsaimniecības nozarēm ir dabiskie monopoli, to patērētāju un tirgus degradācija. Konkurence ar šiem monopoliem dod patērētājam izdevīgākus darījuma nosacījumus, lai piesaistītu vairāk klientus. Konkurence ar monopoliem ir grūta un nav vienkārši izpildāma, lai šī konkurence būt veiksmīga un izdeviga patērētājiem un uzņēmējiem. “Ilgus gadus uzskatīja, ka cīnīties ar dabiskiem monopoliem ir ne tikai bezcerīgi, bet pat neefektīvi. Konkurence pat gluži tehniski šai jomā esot neiespējama…….” (Avots: https://www.vestnesis.lv/ta/id/65412).

Mēs pierādām, ka tas ir iespējams un, ka tas dod pozitīvu ietekmi saimniekiem un tirgum kopumā. Cattle Market SIA ir investējis ļoti lielus līdzekļus, lai sāktu šo konkurenci un spētu piedāvāt konkurētspējīgu pakalpojumu tirgū, tāpēc par Kaspara aprasktīto mirkļa labumu šeit nevar būt ne runas.

Cattle Market motivācija sākt šo liellopu izsoļu biznesu 100% nebalstās uz saimnieku ieguvumu, bet arī pircēju. Diskutējot ar starptaustikskajiem liellopu tirgotājiem sastopamies ar daudzām interesentām problēmām, pircējiem ir bail iepirkt Latvijas liellopus no tirgotāja, jo tie bieži sastopas ar to, ka piegādātie dzīvnieki atšķiras no nopirktajiem dzīvniekiem, dzīvnieku veselība ir krasi sliktāka dēļ lielā dzīvnieku apjoma tirgotāja telpās. Tāpēc arī šim tirgotājam ir dažādas problēmas ar pircējiem un nepārtraukti tiesas darbi un sūdzības.

Kā jau Jūs ziniet, sākām organizēt gaļas liellopu izsoles pagājušā gada Oktobrī un joprojām to darām veiksmīgi un pārliecinoši. Diemžēl, kopš sākām strādāt, sastopamies ar ļoti netīru un nekorektu konkurenci. Šonedēļ no saviem partneriem saņēmām ziņu par jaunu e-pastu ziņojumu no Neretas izsoļu nama, kurā konkurenti izplata klaji napateisu un nomelnojošu informāciju. Vienīgais iemesls, šai nekad nebeidzamai ļaunprātīgai propagandai no otra izoļu nama, ir ieviest šaubas mūsu sadarbības partneru un topošu sadarbības partneru prātos par mūsu darbību. Visticamāk pēdējās izsoles cenas un mūsu godīgā politika ir nokaitinājusi mūsu konkurentus, kad atkal ir jāķerās pie nomelnošanas kampaņas, kuras uz mums neattiecās. Mēs izmantosim savas likumiskās tiesības par uzņēmuma nomelnošanu.

SIA Cattle Market vīzija un mērķi tika izstrādāti jau vairākus gadus atpakaļ. Uzņēmuma īpašnieki topošu Vidzemes izsoļu vietu iegādājās jau pirms vairāk, kā diviem gadiem un šai vietai, vai uzņēmumam nav saistību ar minēto cilvēku, kurš saskāries ar problēmām Liellopu izsoļu namā.

Lūdzu nepievēršiet uzmanību šīm baumām. Mēs esam vīlušies, ka Jums tās ir jālasa un vīlušies, ka šī klaji nepatiesā informācija dažiem liek šaubīties par mūsu darbību.  Mēs zinājām, ka nebūs viegli cīnīties ar monopola karteļa ģimeni, bet nezinājām, ka tas būs tik netīri. Mēs zinām, ka esam uz pareizā ceļa un negrasāmies apstāties. Konkurentiem grūti sagremot caurskatāmu biznesa modeli ar augstām cenām un 0% komisiju Latvijas lauksaimniekiem, turklāt vēl ar topošu izsoļu namu Raunas pagastā.

 

Ar cieņu,

Liellopu tirgus - SIA Cattle Market

Vadītājs

Dāvis Krēziņš

+371 2 777 60 60

Atpakaļ